Zvaniet:+371 28359659

Main Banner

Pašlaik apsardze no modes atribūta kļuva par nepieciešamo faktoru katrai mūsdienīgai kompānijai.

Savas darbības laikā privātais apsardzes uzņēmums "Cerber apsardze" uzkrāja pietiekami daudz pieredzes drošības sistēmas veidošanā, kas ļauj piedāvāt augstas kvalitātes apsardzes pakalpojumus: efektīvi novērst zādzības, kā arī aizstāvēt īpašnieku no negodīgiem partneriem un citu personu draudiem. Ar katru nākamo gadu mūsu apsardzes birojs aktīvi apgūs jaunus apsardzes veidus, palielinās pakalpojumu kvalitāti.

Galvenā priekšrocība mūsu birojam ir mūsu darbinieki. Kompetents vadošais un kontroles aparāts, kvalificēts un licenzēts personāls,kas sekmīgi atrisina mūsdienas uzdevumus un pareizi nosaka perspektīvas uz rītdienu. Mūsu privātās apsardzes uzņēmuma kolektīvs, tas ir, profesionāla komanda kura ir raksturota ar augstu kvalifikāciju, lielu darba pieredzi apsardzes uzņēmumos, speciālos dienestos un valsts iestādēs.

Ja Jums ir nepieciešami apsardzes pakalpojumi, objektu apsardze, ekonomiska drošības apgāde, uzņēmuma drošība vai personas apsardze mēs palīdzēsim Jums! Apsardzes uzņēmums "Cerber apsardze" piedāvā plašu apsardzes pakalpojumu spektru un jebkādus uzdevumus risina professionalā līmenī. Sazināties ar mums var pa tālruņiem, kas ir norādīti sadaļā "Kontakti".

Zemāk tiek pārstāvēta mūsu futbola komanda: